טקס חתונה, זוגיות ונישואין

מזל טוב, אתם בדרך לחופה! בדרך לחופה עושים עצירה על מנת לבנות טקס משמעותי, שוויוני מרגש ומכובד, המעוגן במסורת היהודית.

חתונה רפורמית

צעדים ראשונים לקראת החופה… כמה מרגש! קהילת "ואהבת" מזמינה אתכם לבנות טקס משמעותי ואישי, המבוסס על המסורת היהודית ועל שוויון מלא לכולם – נשים וגברים; סטרייטים וגאים. אנחנו נלווה אתכם לאורך כל הדרך ונעזור לכם לבטא באמצעות המסורת את אהבתכם הייחודית.

מסורת וחידוש: טקס החופה

טקס החתונה שאנו מציעים מבוסס על שלושה עמודי תווך מרכזיים המשתלבים זה בזה: המסורת היהודית, שוויון מלא והזוגיות המיוחדת שלכם.

תעודת חופה וזוגיות

בפני כל זוג הבוחר בחתונה רפורמית עומדות כמה אפשרויות להכרה חוקית כזוג, למשל עריכת חתונה אזרחית בחו"ל או הסדרת מעמד של ידועים בציבור. הטקס הרפורמי אינו מוכר חוקית על ידי מרשם הנישואין של מדינת ישראל, אך תעודת החופה והזוגיות שמנפיקה התנועה הרפורמית לזוגות המתחתנים דרכה תסייע לכם להוכיח את מעמדכם כזוג בפני רשויות המדינה. נוסף על כך, אנו ממליצים לערוך הסכם קדם נישואים במחיר מוזל בעזרת המחלקה המשפטית שלנו.

ליווי אישי

הרבה רינת תלווה אתכם לאורך כל הדרך תיפגש אתכם מספר פעמים לפני החתונה. בפגישות אלו תלמדו להכיר את מבנה הטקס המסורתי ועל בסיסו תבנו יחד את הטקס שיתאים לכם. זוגות רבים מדווחים כי המפגש עם הרבה היו מהדברים המשמעותיים ביותר בתהליך החתונה. הרבה רינת מלווה זוגות לפני חתונה בתהליך אישי משמעותי אשר שיאו בטקס חתונה מלא בשמחה שוויוני בעיצוב אישי המשלב חידוש ומסורת.

דילוג לתוכן